Przycisk

 

Konferencje i szkolenia

Znajdź nas  na

Newsletter

  1. pl
  2. en
  3. de

 Aktualności

 Organizacja

Ogłoszenia

Konferencje i szkolenia

Analiza

Galeria

Kontakt

 Strona główna

Przetestuj się ! Testy predyspozycji zawodowych 

 

               Jaki jestem? Kim mogę zostać w przyszłości? W czym jestem dobry?

 

Dla każdego ważne jest, aby lubił wykonywaną pracę. Fakt ten zwiększy nasze szanse na osiągnięcie sukcesu.

Testy oczywiście nie wskażą Ci jednego konkretnego zawodu, ale pomogą zorientować się, do jakiego zawodu masz predyspozycje i na jakim stanowisku mógłbyś się spełnić.

Kształć się i rozwijaj w kierunku, do którego masz wrodzony talent i predyspozycje. Nie daj się zaskoczyć konkurencji, bądź przygotowany !

 

Poniżej prezentujemy bazę darmowych testów predyspozycji. Pamiętaj, że nie ma dobrych i złych odpowiedzi. Każde stwierdzenie przeanalizuj tak, jak Ty je odbierasz. Wynik może być dla Ciebie inspiracją do podjęcia pierwszych kroków w Twojej karierze zawodowej.

Warsztaty „Zawodowiec na drodze" w liczbach

 

Czas na krótkie podsumowanie naszych warsztatów - te liczby zawróciły nam w głowie!

               Od października 2017 roku rozpoczęliśmy cykl spotkań w formie warsztatów z uczniami szkół podstawowych oraz gimnazjalnych, pod wspólnym tytułem „Zawodowiec na drodze”. Zainteresowanie spotkaniami jest ogromne, co niezwykle nas cieszy, a także motywuje do podjęcia kolejnych inicjatyw zorientowanych na wspieranie uczniów w ich wyborach zawodowych.

               Dzięki naszym działaniom coraz więcej młodych osób dowiaduje się, czym jest szkoła branżowa i jak można rozwijać się w rzemiośle.

 

Zachęcamy do zapoznania się z krótkim podsumowaniem warsztatów.

My tymczasem pracujemy dalej i widzimy się z kolejną klasą!

Ściągawka - szkoły ponadpodstawowe

 

Być może zastanawiasz się... Czym się różni szkoła branżowa od technikum? Co będę miał po ukończeniu liceum, technikum, a co po szkole branżowej? Czy po technikum zdam maturę i znajdę pracę? A może iść do liceum?  Liceum przygotowałoby mnie do nauki na studiach... Tylko czy ja naprawdę chcę studiować? Czy nie lepiej pracować i zarabiać? A może da się to jakoś połączyć?

 

            Jeśli tak, to na pewno przyda Ci się nasza ściąga. Wszystkie potrzebne informacje na temat szkół ponadpodstawowych znajdziesz                       w jednym dokumencie! Mamy nadzieję, że znajdziesz tam odpowiedzi na Twoje pytania, a wybór szkoły stanie się łatwiejszy.

Branżowa szkoła I i II stopnia. Jak to będzie wyglądało w praktyce

 

1 września 2017 roku dotychczasowa zasadnicza szkoła zawodowa przekształciła się w szkołę branżową I stopnia. Zobacz jak będzie przebiegała rekrutacja w pierwszych latach wprowadzania reformy.

W celu zaprojektowania ciekawych zajęć  z doradztwa zawodowego przygotowaliśmy dla Was ankietę. Chcemy poznać Wasze oczekiwania i potrzeby. Prosimy o szczere odpowiedzi.

Ankieta jest anonimowa.

Wypełnij ankietę

   Aktualności

   Strona główna

Organizacja

   Ogłoszenia

   Konferencje i szkolenia

   Analiza

    Galeria

Kontakt