04 kwietnia 2019

Dnia 2.04.2019 Mariusz S. Kubiak Dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu oraz zespół doradców zawodowych wzięli udział w Seminarium „Nauka w rzemiośle szansą na sukces zawodowy”, organizowaną przez Wielkopolską Izbę Rzemieślniczą w Poznaniu. Spotkanie odbyło się w ramach cyklu seminariów organizowanych w Koninie, Poznaniu, Kaliszu i Lesznie. Ich tematyka poświęcona była branżowemu kształceniu zawodowemu w modelu dualnym. W seminarium wzięli udział m.in. doradcy zawodowi, przedstawiciele Kuratorium Oświaty w Poznaniu oraz instytucji zajmujących się promowaniem nauki w rzemiośle.

 

Podczas seminarium Tomasz Wika - Dyrektor Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu wyjaśnił na czym polega istota dualnego systemu kształcenia zawodowego. Następnie Iwona Derda przedstawiła zawody, w których można zdobyć kwalifikacje rzemieślnicze oraz informacje z zakresu zasad i warunków odbywania przygotowania zawodowego.

 

W drugiej części spotkania Dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu oraz doradca zawodowy Ewelina Jedwabny zaprezentowali działania Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu.

 

Po zakończeniu seminarium ich uczestnicy otrzymali zaświadczenia oraz materiały informacyjne pomocne w dalszej pracy doradczej.

Serdecznie dziękujemy Wielkopolskiej Izbie Rzemieślniczej za dotychczasową współpracę oraz możliwość wzięcia udziału w seminarium. Spotkanie to było cenną okazją do usystematyzowania oraz uzupełnienia informacji z zakresu kształcenia zawodowego w systemie dualnym.

Wielkopolska Izba Rzemieślnicza w Poznaniu organizatorem seminarium 
„Nauka w rzemiośle szansą na sukces zawodowy” 2.04.2019r.
CWRKDiZ w Poznaniu na seminarium w WIR w Poznaniu

   Aktualności

   Strona główna

Organizacja

   Ogłoszenia

   Konferencje i szkolenia

   Analiza

    Galeria

Kontakt

Przycisk

 

Konferencje i szkolenia

Znajdź nas  na

Newsletter

  1. pl
  2. en
  3. de

 Aktualności

 Organizacja

Ogłoszenia

Konferencje i szkolenia

Analiza

Galeria

Kontakt

 Strona główna