25 kwietnia 2019

24 kwietnia 2019 roku Dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu Mariusz S. Kubiak podpisał umowę partnerską z poznańskim szewcem, kaletnikiem i rymarzem Panem Mateuszem Wawrzyniakiem.

 

  

 

Pan Mateusz posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe. Ukończył Szkołę Zawodową w Jarocinie w klasie wielozawodowej. Egzamin czeladniczy zdał w Kaliszu.

 

  

 

Dzięki podpisanej umowie Pan Mateusz będzie uczestniczył w działaniach promocyjno-informacyjnych dotyczących kształcenia zawodowego oraz przedsięwzięciach, które przybliżą specyfikę tego wyjątkowego zawodu.

 

Zakład szewski kojarzy się nieodłącznie z reperacją zniszczonego obuwia. Okazuje się jednak, że oprócz wielu napraw związanych z butami, dobry szewc jest też w stanie zająć się pracami z zakresu usług kaletniczych i rymarskich. W ich skład wchodzi m.in. regeneracja zniszczonych elementów toreb, teczek, walizek i wielu innych.

 

  

 

                                                                                                    

Cieszymy się na myśl o współpracy z profesjonalistą, który swoją pasją będzie zarażać innych i chętnie podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Podpisanie umowy partnerskiej z poznańskim szewcem,kaletnikiem i rymarzem-24.04.2019r.
Przedstawiciele CWRKDiZ w Poznaniu na kongresie powiatów Dobry Zawód we Wrocławiu

   Aktualności

   Strona główna

Organizacja

   Ogłoszenia

   Konferencje i szkolenia

   Analiza

    Galeria

Kontakt

Przycisk

 

Konferencje i szkolenia

Znajdź nas  na

Newsletter

  1. pl
  2. en
  3. de

 Aktualności

 Organizacja

Ogłoszenia

Konferencje i szkolenia

Analiza

Galeria

Kontakt

 Strona główna