26 października 2018

W dniu 26. października br. przedstawiciele Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu gościli w Zespole Szkół Przyrodniczych w Poznaniu. Spotkanie dotyczyło podjętego wspólnie partnerstwa w ramach projektu Polsko-Niemieckiej Współpracy Młodzieży, którego efektem będą praktyki uczniów szkoły w Centrum Agralnym w Bollstedt.

 

Andrzej Kabaciński, dyrektor Zespołu Szkół Przyrodniczych w Poznaniu oraz Mariusz S. Kubiak, dyrektor Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu podpisali również umowę na rzecz wspierania i rozwoju szkolnictwa zawodowego i technicznego. 

 

Umowa CWRKDiZ w Poznaniu z ZSP w Poznaniu Umowa CWRKDiZ w Poznaniu z ZSP w Poznaniu Umowa CWRKDiZ w Poznaniu z ZSP w Poznaniu Umowa CWRKDiZ w Poznaniu z ZSP w Poznaniu Umowa CWRKDiZ w Poznaniu z ZSP w Poznaniu Umowa CWRKDiZ w Poznaniu z ZSP w Poznaniu   Umowa CWRKDiZ w Poznaniu z ZSP w Poznaniu  Umowa CWRKDiZ w Poznaniu z ZSP w Poznaniu Umowa CWRKDiZ w Poznaniu z ZSP w Poznaniu

 

Podpisany dokument świadczy o zacieśnieniu naszej współpracy i jest zapowiedzią wspólnych działań wspierających edukację zawodową, do czego nasza jednostka została powołana przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.

Umowa Partnerska pomiędzy Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu a Zespołem Szkół Przyrodniczych w Poznaniu 26.10.2018r. 
Umowa CWRKDiZ w Poznaniu z ZSP w Poznaniu

   Aktualności

   Strona główna

Organizacja

   Ogłoszenia

   Konferencje i szkolenia

   Analiza

    Galeria

Kontakt

Przycisk

 

Konferencje i szkolenia

Znajdź nas  na

Newsletter

  1. pl
  2. en
  3. de

 Aktualności

 Organizacja

Ogłoszenia

Konferencje i szkolenia

Analiza

Galeria

Kontakt

 Strona główna