12 marca 2018

10 marca 2018 r. odbyła się w Warszawie Międzynarodowa Konferencja naukowa „Kształcenie zawodowe w aspekcie pedagogiki pracy”, której organizatorem była Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości Beaty Mydłowskiej.

 

Celem konferencji było stworzenie płaszczyzny wymiany refleksji naukowej i praktycznych doświadczeń teoretyków oraz praktyków związanych z pedagogiką, socjologią, ekonomią i zarządzaniem, zajmującymi się sprawami społecznymi oraz edukacją, w tym zagadnieniami kształcenia zawodowego na różnych poziomach.

 

W panelu drugim pt. „Kształcenie zawodowe - problemy i perspektywy” przedstawiciel Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu Renata Rasińska zaprezentowała referat na temat „Kształcenie zawodowe a szanse na rynku pracy w opiniach rodziców”.

 

W trakcie dyskusji okazało się, że w kształceniu zawodowym ważne jest nie tylko dofinansowanie ale równie kompetentna i dobrze wykształcona kadra pedagogiczna. Równocześnie władze samorządowe powinny zapewnić możliwość regularnego dialogu z przedstawicielami gospodarki, co w przypadku Wielkopolski umożliwiają powołane przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego Centra Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego.

Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Kształcenie zawodowe w aspekcie pedagogiki pracy” Warszawa 10.03.2018r.
Przedstawiciele CWRKDiZ w Poznaniu z wizytą w Berlinie

   Aktualności

   Strona główna

Organizacja

   Ogłoszenia

   Konferencje i szkolenia

   Analiza

    Galeria

Kontakt

Przycisk

 

Konferencje i szkolenia

Znajdź nas  na

Newsletter

  1. pl
  2. en
  3. de

 Aktualności

 Organizacja

Ogłoszenia

Konferencje i szkolenia

Analiza

Galeria

Kontakt

 Strona główna