30 maja 2019

Drugi dzień spotkania partnerskiego projektu Erasmus+ „Training of Tutors and VET professionals for high quality in Work Based Learning and Dual Learning”, w którym uczestniczyli przedstawiciele CWRKDiZ w Poznaniu, rozpoczął się od refleksji z pierwszego dnia. Następnie zespół projektowy skupił się na omawianiu narzędzi do nauki/nauczania/oceny i rozwijania działań edukacyjnych w ramach Masowego otwartego kursu online (massive open online course, MOOC) oraz rozwijaniu strony internetowej.

 

 

 

 

Ostatnią częścią spotkania była dyskusja na temat kolejnych spotkań oraz następnych zadań i działań, które czekają wszystkie organizacje biorące udział w projekcie.

 

 

 

 

Dziękujemy przedstawicielom IHK-Projektgesellschaft mbH z Niemiec za miłe przyjęcie i stworzenie klimatu do tak merytorycznych obrad nad wspólnym projektem.

 

 

 

Przed nami wytężony czas prac, czego efektem będzie zwiększenie kompetencji zawodowych trenerów i nauczycieli VET (pracodawców kształcących uczniów) oraz umożliwienie im zapewnienia wysokiej jakości szkolenia, polegającego na uczeniu się w miejscu pracy (WBL) i kształceniu dualnym (DL).

 

Mamy nadzieję, że pracodawcy będą zadowoleni z narzędzi jakie zostaną wypracowane podczas kolejnych etapów tego projektu, bo już zapraszamy do uczestnictwa.

Drugi dzień spotkania partnerskiego projektu Erasmus+ 29.05.2019r. Frankfurt nad Odrą.
Przedstawiciele CWRKDiZ w Poznaniu na konferencji naukowa Osoby z niepełnosprawnością–niewykorzystany kapitał. (Nie)pełnosprawny w biznesie

   Aktualności

   Strona główna

Organizacja

   Ogłoszenia

   Konferencje i szkolenia

   Analiza

    Galeria

Kontakt

Przycisk

 

Konferencje i szkolenia

Znajdź nas  na

Newsletter

  1. pl
  2. en
  3. de

 Aktualności

 Organizacja

Ogłoszenia

Konferencje i szkolenia

Analiza

Galeria

Kontakt

 Strona główna