22 października 2018

       17 października 2018 roku Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu (CWRKDiZ w Poznaniu), jednostka Samorządu Województwa Wielkopolskiego uroczyście przekazała Publicznej Bibliotece Pedagogicznej w Poznaniu blisko 500 książek autorstwa Agnieszki Nożyńskiej pt.:„Zawody, czyli kim możesz zostać”. Publikacja ta w ciekawy sposób przybliża dzieciom pracę w różnych zawodach. W trakcie zajęć polegających na czytaniu książki, opowiadaniu o zawodach oraz zabawie, najmłodsze pokolenie ma możliwość odkryć swoje zainteresowania.

                Dyrektor CWRKDiZ w Poznaniu przekazuje książkę "Zawody, czyli kim możesz zostać" na rzecz Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu_1                                  Dyrektor CWRKDiZ w Poznaniu przekazuje książkę "Zawody, czyli kim możesz zostać" na rzecz Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu_2

 

        Przekazana publikacja wykorzystywana jest przez CWRKDiZ w Poznaniu podczas cyklicznego działania pn.: „Piotruś Zawodowiec”, które odbywa się wraz z projektem Centrum Inicjatyw Rodzinnych w Poznaniu „Czytam i Czuję”.

         

          W ramach wspólnych działań na rzecz upowszechniania książek o tematyce zawodowej wśród najmłodszych czytelników, książki pt. „Zawody, czyli kim możesz zostać”, zostały przekazane także 10 Filiom Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu, a za ich pośrednictwem trafią do przedszkoli w 11 powiatach.

                                                                                     Dyrektor CWRKDiZ w Poznaniu przekazuje książkę "Zawody, czyli kim możesz zostać" na rzecz Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu_3

            Zamysłem Ofiarodawcy jest, aby przekazana książka Agnieszki Nożyńskiej była dla najmłodszych czytelników ciekawą lekturą, która przybliży im pracę w różnych zawodach, natomiast dla rodziców i wychowawców interesującym materiałem wykorzystywanym podczas zabaw i zajęć z dziećmi.

Galeria zdjęć z przekazania książki do Filii

„Piotruś Zawodowiec” – czytamy przedszkolakom.
Dyrektor CWRKDiZ w Poznaniu przekazuje książkę "Zawody, czyli kim możesz zostać" na rzecz Publicznej Biblioteki Pedagogicznej w Poznaniu.

   Aktualności

   Strona główna

Organizacja

   Ogłoszenia

   Konferencje i szkolenia

   Analiza

    Galeria

Kontakt

Przycisk

 

Konferencje i szkolenia

Znajdź nas  na

Newsletter

  1. pl
  2. en
  3. de

 Aktualności

 Organizacja

Ogłoszenia

Konferencje i szkolenia

Analiza

Galeria

Kontakt

 Strona główna