27 marca 2018

W Poznaniu w dniach od 17 do 25 marca odbywał się Poznański Jarmark Wielkanocny, które wprowadził mieszkańców Poznania i okolic w świąteczny nastrój. Jarmark dla Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Poznaniu był okazją do promowania prac rzemieślników.

Na jarmarku znaleźć można było zarówno wyroby metalowe robione w kuźni, jak również wyroby drewniane, nie tylko ozdoby ale także przedmioty codziennego użytku. Na stoiskach pojawiły się przede wszystkim ozdoby na wielkanocny stół.  

           

Prezentacja wyrobów rękodzieła artystycznego i ludowego, rzemiosła oraz produktów spożywczych wyrabianych metodami tradycyjnymi jest okazją do promowania rzemiosła stąd na stronie CWRKDiZ w Poznaniu w galerii można zobaczyć bogatą fotorelację z tego wydarzenia. W czasie trwania jarmarku mieliśmy również okazję do zapoznania się z rzemieślnikami i umówienia się na kolejne wizyty w ich miejscach pracy.

Wspieramy i jesteśmy z Wami

CWRKDiZ w Poznaniu

Promocja pracy rzemieślników na Poznańskim Jarmarku Wielkanocnym w Poznaniu 25.03.2018 r.
Przedstawiciele CWRKDiZ w Poznaniu na konferencji naukowa Osoby z niepełnosprawnością–niewykorzystany kapitał. (Nie)pełnosprawny w biznesie

   Aktualności

   Strona główna

Organizacja

   Ogłoszenia

   Konferencje i szkolenia

   Analiza

    Galeria

Kontakt

Przycisk

 

Konferencje i szkolenia

Znajdź nas  na

Newsletter

  1. pl
  2. en
  3. de

 Aktualności

 Organizacja

Ogłoszenia

Konferencje i szkolenia

Analiza

Galeria

Kontakt

 Strona główna